متهم به کودک آزاری: داستان یک خانواده

امروز و ساعت دقیقه می باشد.
twitter.com/bia2bebar delicious.com/bia2bebar
امروز در بیا تو ببر داریم :
گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار

گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر

عکس های گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار و مارتین اسکورسیزی در جشنواره فیلم مراکش گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر

your-sms
اعتراف کنید …!
تبلیغات تبلیغات
انگشتر یا فاطمه (س)

انگشتر یا فاطمه (س)

انگشتر مردانه مزین به عبارت یا فاطمه (س) با طراحی فوق العاده چشمگیر و منحصر بفرد خود چشم هر بیننده را مجذوب خود میکند. نوع طراحی این انگشتری بی نظیر سیاه قلم بوده و جنس آن طلای روسی می باشد که هرگز تغییر رنگ نمی دهد؛ سنگ های به کار رفته در این انگشتر شامل سه سنگ توپاز با رنگ آبی خیره کننده، زمرد سبز و یاقوت سرخ جلوه دیگری به این انگشتری گرانبها داده است. با هدیه دادن این انگشتر منحصربفرد به کسی که دوستش دارید او را غافلگیر نمایید.

خرید پستی این محصول
 مانتو بهاره
 شابلون طراحي ابرو
مد و فشن

مدل لباس عروس 93
اختصاصی بیا تو ببر

همسر علی دایی مدل لباس عروس 93
دانلود

دانلود آهنگ جدید یاس و آمین به نام آمین دانلود آهنگ جدید دلم از مهدی احمدوند + متن آهنگ جلوگيري از دزدی اينترنت Wi-Fi + دانلود بازی فکری Move the box برای اندروید + دانلود دانلود ورژن آخر نرم افزار اطلاعات دارویی
آخرین نظرات
پوست و زیبایی

کدام رژلب برای کدام لب ؟ روش پاک کردن تاتو
جالب و دیدنی

آشپز و آشپزی

اطلاعات
    Get our toolbar!
    Future Google PR for bia2bebar.ir - 4.28
    SEO Reports for bia2bebar.ir

گالری عکس

گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار

گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر

عکس های گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار و مارتین اسکورسیزی در جشنواره فیلم مراکش گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در ...

نمایش آرشیو مطالب این بخش
بهترین های دنیای اینترنت

متهم به کودک آزاری: داستان یک خانواده

داستان جولی

داستان جولی

سه شنبه مانند هر دیگر است. پس از آن، در بعد از ظهر، بد گویی کردن از در درب وجود دارد. سگ شروع به پارس و بیدار نوزاد 12 هفته ما، سام. شریک زندگی من، Keiron، به نظر می رسد از پنجره طبقه بالا به دو زن در درب جلو. ما فکر می کنند که شاهدان یهوه و Keiron خم کرد و گفت او نمی تواند پایین آمده است. پس از آن همه چیز تغییر کنه.

زنان پلیس. آنها در ارائه خدمات حمایت از کودکان کار می کنند. Keiron، سام و من به طبقه پایین برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است. آنها به ما می گویند به نشستن و از آنها بخواهید Keiron اگر او نمی داند که چرا آنها در اینجا. او می گوید نه. سپس آنها به ما اتهام در مورد جرم جنسی ساخته شده توسط یک کودک در مهد کودک، جایی که او کار می کند بگویید.

معده من به بتن تبدیل می شود. من هیچ سایه شک است که این یک اشتباه وحشتناک است. من تو را سام در ناباوری، محاسبه تمام راه این است که رفتن به ظروف سرباز یا مسافر زندگی ما است.

کامپیوتر ما آنها را دور. من خود اشتغالی، بنابراین حتی اگر سام خیلی جوان است من هنوز در کار است. من تماشای امرار معاش من ناپدید می شوند را از طریق درب و پلیس بپرسید: “آیا تضمین می کند که آن را به عقب خواهد آمد آسیبی نرساند؟ نه، آنها می گویند، اضافه کرد که از آن خواهد شد حداقل چهار تا شش هفته تا آن بازگردانده شده است – با فرض آن است که پاک از تصاویر مستهجن از کودکان است. به ما گفته شده است که pedophiles در نگاه بر روی صفحه نمایش تصاویری از کودکان قبل از رفتن به چیزی واقعی است، بنابراین کامپیوتر گناه Keiron و یا در غیر این صورت نشان می دهد.

Keiron دستگیر و به ایستگاه پلیس منتشر شده اما با قرار وثیقه به شرط که او صرف نیست بدون نظارت با هر کسی در زیر سن 18 سالگی است. این شامل کودک ما می شود.

نمی تونم باور کنم که این می تواند رخ دهد. ما یک زن و شوهر بی خوابی با یک کودک، در حال حاضر مبارزه با تمام چیزهایی که یک چهره جدید خانواده.

آزادی من محدود است به طور ناگهانی، بیش از حد، چرا که من در حال حاضر باید برای مراقبت از پسر ما 24/7 است. بنابراین هیچ یک از ما می تواند کار کند.

Keiron در حال حاضر در حال کار کردن اخطار خود را در مهد کودک – او استعفا داد تا تبدیل شدن به یک پرستار بچه. او فقط در مورد شروع به کار جدید – ما باید به آنها بگوییم آنچه که او متهم است که او نمی تواند به تنهایی با یک کودک.

در یک ضربه نهایی، ما کشف کنند که این اتهام از سابقه Keiron هرگز محو شود. از اینجا، اگر او تا به حال در کنار جاده توسط پلیس متوقف شده، آنها را می دانم که او از یکی از سخت ترین جنایات متهم شده است.

زیر هفته

که برای گفتن صحبت می کنیم. از یک طرف، Keiron مطلقا چیزی برای پنهان کردن دارد. از سوی دیگر، کلیشه “بدون دود بدون آتش” و “چوب گل” وجود دارد. حداقل ما می دانیم که دوستان قدیمی و خانواده به این حقیقت می دانم. در جهان خارج، رسوایی Savile جیمی در حال رخ دادن است. من می شنوم کارشناسان توضیح داد که pedophiles دنبال کردن کارهایی که اجازه می دهد آنها را به نزدیک به کودکان. آنها می گویند هیچ چیزی در مورد نوع، عاشق مردانی که می پرستمش آوردن بهترین ها در کودکان است.

چهار هفته بعد

ما یک تماس از پلیس گفت: هر دو رایانه های ما آمده اند پاک است. ما خوشحال هستیم که – پلیس در ابتدا نشان داد که کامپیوتر پاک می خواهند پایان دادن به کسب و کار تمام است.

صبح روز بعد، بد گویی کردن از در درب وجود دارد. من تغذیه کودک تا Keiron پاسخ به سوال می رود. بازداشت دست افسر بیش از رایانه های ما در پلاستیک پیچیده شده است. هنگامی که به معدن باز ما، ما می بینیم که صفحه نمایش شکسته شده است.

من در کنار خودم هستم. این یک £ 2.000 کامپیوتر، من تمام کار من و با ارزش ترین چیز این است که ما خود را است. در حال حاضر تقریبا هیچ درآمد در حال حاضر. و ما هر چیزی را اشتباه انجام نداده است. دیدن چقدر عصبانی من با او را برای چک کردن کامپیوتر هستم، Keiron را تجزیه می کند برای اولین بار در طول تمام این مصیبت است. من احساس می کنم وحشتناک بود.

روز بعد، مامور دستگیری را به عذر خواهی و می گوید پلیس برای تعمیرات پرداخت. ما در حال حاضر باید 21 روز دیگر صبر کنید تا به قید وثیقه Keiron را به بازگشت به ایستگاه پلیس است. این سه هفته دیگر که در طی آن او حق ندارد به صرف زمان بندی با سام، ما در حال حاضر پسر چهار ماهه است.

سه هفته دیگر که در طی آن او می تواند کار خود را انجام نمی، نه من مال من است.

سه هفته قبل از کریسمس

پایان نزدیک است و ما تقریبا می توانید آن را لمس. از هفته آینده، ما می توانیم شروع به به پیکربندی مجدد زندگی ما. سپس، یک تماس تلفنی. Keiron گفته شده است که به قید وثیقه خود را در حال گسترش بیشتر از سه ماه به آنها زمان بیشتری برای جمع آوری شواهد به من بدهید. یک روز همه را دوباره و دوباره، و من را ویران کرد. سام، هم اکنون در چهار و نیم ماهه، خواهد شد که نیمی از عمر خود را بدون اینکه اجازه داده می شود به تنهایی با پدرش زندگی می کردند.

وکیل ما می گوید به طوری که ما می توانیم یک تغییر در شرایط به قید وثیقه Keiron را می توان با فرزند بندی درخواست. با کمک ما مدیریت این کار را تنها در زمان برای کریسمس.

کریسمس

ما را از طریق کریسمس و خانواده خود زیبا و حمایتی هستند. Keiron تسخیر کرده است و من شک دارم به این دلیل است که او در مورد چیزی است که همه آنها تفکر نگران است. برادر و دو برادرزاده جوان من می آیند و باقی بماند. من عاشق تماشای آنها را با Keiron بازی به عنوان آنها مانند یک خانه در آتش است، اما من مجبور به نگهداری یادآوری خودم که این صحنه دوست داشتنی است به نحوی اشتباه است و آنها را نمی توان به تنهایی در یک اتاق با هم باقی مانده است.

ژانویه

روز شنبه در 09:00، Keiron می شود یک تماس تلفنی است. من با سام و دریافت یک متن است. پلیس نامیده می شود می گویند که هیچ مدرکی وجود ندارد، بنابراین در مورد کاهش یافته است.

من فکر کردم من می خواهم احساس آرامش وقتی این خبر آمد از طریق. این بود که پایان خوشی ما. در عوض، واکنش قریب به اتفاق خشم من است. هیچ مدرکی وجود ندارد؟ چرا که زندگی ما در انتظار به مدت سه ماه بدون هیچ شواهد قرار داده شده است؟ چرا اول پسر ما چند ماه از زندگی شده است تا به طرز وحشیانه ای برای هیچ مدرکی دال بر آلوده شده است؟ چرا Keiron مجبور به ترک شغل جدید خود را برای هیچ مدرکی وجود ندارد؟

ما برای صرف شام به “جشن” است. Keiron عبوس است و می گوید که هیچ تفاوت به او را ندارد. هفته بعد، او فقط می تواند به راحتی متهم به قتل شده است.

در اخبار آن را می گوید که سازمان های خیریه کودکان می خواهید به آن را آسان تر برای اتهامات به شنیده می شود. البته، من درک می کنم که چرا، اما من هم از ترس که خانواده های بی گناه ممکن است به خاطر رشته ای از اتهامات پدوفیلیا مشهور صدمه دیده است. من امیدوارم که تعادل است در بر داشت.

دو هفته بعد

Keiron به خانه می آید اشک می ریخت. او هوشیار برای هفت سال بوده است، در حال حاضر او می گوید که او اصرار قاطع برای بیرون رفتن و گرفتن چکش. او احساس شرمندگی، ناامیدی، خشم و نا امن است. تمام احساسات سرکوب شده بود در حالی که او تحت سوء ظن بود به سطح می آیند. او از زیادی در حال اجرا بوده است، اما این کافی نیست. او احساس می کند بیش از حد به بازگشت به مراقبت از کودکان در معرض خطر است. چه کسی می استخدام پرستار مرد با سوء استفاده از کودکان مظنون در پرونده خود را؟ او در حالی که ایجاد یک شغل جدید است، پس انداز ما رو به کاهش سریع می باشد. از آنجا که از اتهام اشتباه، زندگی ما هرگز نمی تواند یکسان باشد هرگز دوباره. پایان خوشی ما هنوز هم احساس می کند یک راه طولانی دور.

داستان Keiron

اکتبر 2012

دو لباس شخصی افسر پلیس به نوبه خود و پس از برخی از سردرگمی اولیه به آنها اجازه ورود به من آنها را – و کامپیوتر جولی – به ماشین خود را. من که در به اتهام سوء استفاده از کودکان دستگیر شد. یک کابوس Kafkaesque شروع به آشکار شدن است.

به عنوان یک انسان در حال کار در مهد کودک، من فکر می کنم بخشی از من بوده است و انتظار این است. زمانی که من در مراقبت از کودکان پنج سال پیش آغاز شده، من مطمئن بود که اگر من تا به حال تبدیل شدن به یک پدر نیست، اما من می دانستم که من بچه ها را دوست داشت. کار پرستاری پر که فاصله برای من تا زمانی که من ملاقات جولی و پسر ما آمدند. بلافاصله پس از بازگشت از مرخصی پدری، من تصمیم گرفتم برای خودم راه اندازی کنم به عنوان یک پرستار بچه مرد – ساعات کار انعطاف پذیر تر و کمتر، به من زمان بیشتری را با خانواده من است.

در عوض، من در یک ایستگاه پلیس هستم. نزدیک به دو ساعت طول می کشد تا وارد با تشکر جولی رزرو، وکیل خواستار ایستگاه و می گوید: او را به من نشان دادن. من احساس می کنم امن تر با این کمک اضافی.

بخش ناراحت کننده این است که این ادعاها به گروهبان چند بار در گوش رس پر از افراد دیگر در ایستگاه تکرار شده است. من وجود دارد که با “سوء استفاده جنسی در زیر 13” متهم کرده و حداقل یک زن و شوهر از مردم می شنوم. من فقط امیدوارم که من آنها را به رسمیت شناخته نمی شود در حالی که من در خارج از خانه.

تا در حال حاضر من در تلاش برای کشف کردن که ممکن است چیزی در مورد من گفته اند. من چیزی در مهد کودک که یک کودک را پیدا کرده است سوء استفاده جنسی انجام می شود؟ من نمی توانم فکر می کنم از هر چیزی را که احتمالا می تواند از این راه فکر می کردم. سپس من می شنوم ساخته شده است که ادعا و من شوکه شده، عمدتا به دلیل این کودک و من به ندرت در تعامل است.

من به نظر من و با توجه به تاریخ به قید وثیقه. فقط قبل از اینکه به آنها اجازه دهید من بروم، به من می گویند که آنها به من اجازه در خانه زندگی می کنند، هر چند که دولت باید وجود داشته باشد هیچ تماسی بدون نظارت با هر زیر 18S، از جمله پسر خود من است. به من گفته شده به نظر خودم خوش شانس اجازه داده می شود خانه. من به خانه در نیمه شب، بیش از شش ساعت پس از دستگیری. احساس می کنم خوش شانس نیست.

روز بعد (چهارشنبه)

من از خواب بیدار می شوید و کار تماس بگیرید – و پیدا کردن که آنها این کار را برای چند روز شناخته شده بود. آنها می گویند که من به حالت تعلیق خواهد کرد نه به عنوان آنها مطمئن هستند که من بی گناه است، به طوری که من در مرخصی استحقاقی در حال حاضر هستم. من اسمش مادر از پسر من به علت شروع به دنبال و پس از توضیح وضعیت من. من به عذرخواهی می کنیم و می گویند که من دیگر می توان بدون نظارت با یک کودک باقی مانده است.

پنج شنبه

جولی و دیدار من با کارفرمایان پرستاری و چت غیررسمی در مورد آنچه اتفاق افتاده است. آنها به من می گویند که آنها قادر به ردیابی جنبش روز به روز کودک از برنامه های فعالیت و مشاهدات، و می تواند از حرکات من از rotas کار و برنامه ریزی است. قبل از من دستگیر شد، آنها به پلیس نشان داده است که پسر در مورد من و با هم هرگز، و قطعا به تنهایی با هم در هر نقطه ای.

من به مدیران است که آنها می توانند اجازه همکاران من می دانم که چرا من در محل کار هستم. من می خواهم آنها بدانند که چقدر مهم روش حفاظت برای حفظ کارکنان، و همچنین به عنوان کودکان، امن هستند.

اوایل ماه نوامبر

“به تماس کسی پدوفیلیا این است که آنها را سپردن به پایین ترین دایره از جهنم – و در حالی که آنها هنوز زنده هستند،” بوریس جانسون، شهردار لندن می نویسد: در ادعاهای کاذب در برابر پروردگار McAlpine. من احساس می کنم یک لحظه نادر از توافق با جانسون.

اواسط ماه نوامبر

حلقه پلیس برای گفتن دارند بررسی کامپیوتر ما و بدون پورنو کودک. امروز صبح آنها کاهش یافته است کامپیوتر را خاموش و من آن را امضا کرده است. من آن را در زمان طبقه بالا به جولی تنها به پیدا کردن یک شکاف بزرگ در سراسر صفحه نمایش. این نقطه که در آن احساس می کنم کاملا شکسته شده است.

جولی به من می گوید که چگونه رنجش او است، بر حماقت من در این وضعیت است. من احساس می کنم موج عظیمی از شرم شستن بیش از من. من به اتاق یدکی و گریه، تلاش برای گریه بیش از حد بلند است، اما از آن وجود دارد: واقعی، سخت گریه.

جولی در می آید و می نشیند کنار من با پسر ما و او شروع به گریه. من نگاه کردن در جولی و می گویند: “در حال حاضر شما باید دو بچه.” این باعث می شود ما میخندند صمیمانه و به سلامتی پسر ما خیلی.

جولی می گوید: او را برخی از فضای پس من ترک خانه دوست. ظهر است و من را از طریق خیابان های شلوغ سرد با نمک از اشک من چسبیده به گونه من راه رفتن. من خرید مواد غذایی و نشستن در یک پارک، در انتظار تا 05:00 قبل از من سر خانه. انتظار، فکر کردن و نوشتن. من به طور خلاصه مفهوم مست، سرگرم، اما من به عنوان یک نوشیدنی به مدت هفت سال نداشته است، تصمیم گرفتم که این یک ایده بسیار بد است.

در اوایل ژانویه

تلفن من می رود در صبح است. این پلیس است. افسر می گوید بیش از آن است. شواهد کافی وجود دارد. من فکر می کنم او انتظار برخی از نشانه ای از امداد از من است، اما من احساس نیست که. من بپرسید که آیا برخی از راه گرفتن توضیح فولر، شواهدی وجود دارد که کسی پسر گفته بود که می گویند کسانی که همه چیز و شواهدی وجود دارد که او توسط شخص دیگری شده بود، مورد آزار قرار گرفته وجود دارد.

او می گوید: من می دانم که همه چیز است که می دانیم وجود دارد. وقتی که من پرسید، او به من می گوید که هر گونه چک پلیس آینده بر روی نام من به ارمغان خواهد آورد تا دستگیری من با توجه داشته باشید در مورد هیچ شواهد بیشتر، و این که اگر من تحت سوء ظن بیشتر گزارش های مختلف صادر خواهد شد. او با تشکر از من برای اجازه دادن به من می دانم و صرف صبح به دنبال پس از پسر من تا بازده جولی.

ما بیرون رفتن برای شام به جشن می گیرند، اما به سختی صحبت می کنند. جولی در تلاش برای بالا بردن نان برشته به عدالت اما من امتناع، رفتن به یک بیهوده گویی درباره عدالت مزخرف است. من بیرون بروید و مست، به دنبال برخی از آزادی از همه من احساس خشم.

یکشنبه

ما در حال گرفتن بسیاری از پیام های حمایت از دوستان و خانواده. بیشترین بحث در مورد حرکت رو به جلو است. جولی و من تو را به هر یک از دیگر و موافق هستم که ما همه حق خواهد شد. اما ما می دانیم این است که واقعا بیش نیست – وجود خواهد داشت پس لرزه از این تجربه است که بقیه از زندگی ما و زندگی پسر ما را تحت تاثیر قرار می دهد.

نامها تغییر یافته است!

منبع

ترجمه


نویسنده: علیرضا | بازدید: 1,736 | تاریخ: 10 سال پیش | دسته بندی: اختصاصی،جالب و خواندنی،مجله سرگرمی صفحه نخست
گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار همسر علی دایی مدل لباس عروس 93
مطالب مشابه

مجله خانواده

یوگا برای ازبین بردن استرس…

خصوصیت ضد استرس یوگا یک پاسخ بیوشیمیایی است. کاهش کاتکول آمین ها (هورمون هایی که در پاسخ به استرس و توسط غدد آدرنال یا فوق کلیوی تولید می شوند) و ...

نمایش آرشیو مطالب این بخش
- ارسال نظر در : متهم به کودک آزاری: داستان یک خانواده

(نمايش داده نمي شود)

سیستم تجارت الکترونیک پایگان(ستاپ) با بیش از 5 سال سابقه در زمینه تجارت الکترونیک و با در اختیار داشتن بزرگترین پرتال فروشگاهی ایران بابیش از 1000 عنوان محصول متنوع و پر فروش، معتبرترین سیستم همکاری درفروش را در بین تمام سیستمهای مشابه ایرانی داشته و با  عنایت به همکاری با بزرگترین سایت ها و گروه های اینترنتی ایران  در این بخش،همواره سعی بر این دارد تا با ارائه  امکانات متنوع  و عملکرد شفاف درمحیطی سالم به ارائه خدمات خود بپردازد.

امّا برتری ستاپ نسبت به سیستمهای مشابه چیست؟

1.پرداخت 30 تا 60 درصد از فروش محصولات به عنوان پورسانت
2.تسویه حساب کاملا شفاف و منظم
3. وجود محصولات متنوع و  کاملا به روز (بیش از 1000 عنوان محصول و اضافه شدن روزانه 1 محصول به فروشگاه
4. امکان جذب زیر مجموعه و دریافت 15 درصد از فروش هرزیر مجموعه به عنوان پاداش

5.واریز 100 درصد سفارشات توزیع شده و 80 درصد سفارشات درحال ارسال در هر تسویه حساب (امکانی که فقط و فقط در پایگان وجود داشته و هیچ یک از سیستمهای مشابه هیچ مبلغی از سفارشات در حال ارسال را پرداخت نمی کنند)
6. امکانات بسیار متنوع برای تبلیغ محصولات مختلف از جمله تبلیغات به صورت لینک باکسهای انتخابی ، استفاده از بنرهای تبلیغاتی محصولات مختلف به شکل تصادفی ، امکان ساخت یک فروشگاه کوچک با کدهای تبلیغاتی و دهها امکان جدید و بی نظیر دیگر
7.ایجاد شاپلاگ به صورت رایگان و بدون هیچ محدودیتی برای تمامی وب مسترها.
هر شاپلاگ شامل تمامی محصولات فروشگاه ها بوده و درچند قالب مختلف ارائه می گردد. شاپلاگ ها همزمان با فروشگاه های اصلی بروز می شوند.
8.امکان رهگیری لحظه به لحظه سفارشات ثبت شده در پنل با استفاده از گزارشات گرافیکی و با استفاده از نمودارهای ستونی
9.گزارشات کامل و دقیق بر اساس میزان فروش و کالاهای فروخته شده وب مستر و تمام زیر مجموعه ها
10.پنج سال سابقه درخشان در زمینه تجارت الکترونیک