شعارهای انتخاباتی باید واقع‌بینانه ‌باشد

امروز و ساعت دقیقه می باشد.
twitter.com/bia2bebar delicious.com/bia2bebar
امروز در بیا تو ببر داریم :
گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار

گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر

عکس های گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار و مارتین اسکورسیزی در جشنواره فیلم مراکش گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر

your-sms
اعتراف کنید …!
تبلیغات تبلیغات
انگشتر یا فاطمه (س)

انگشتر یا فاطمه (س)

انگشتر مردانه مزین به عبارت یا فاطمه (س) با طراحی فوق العاده چشمگیر و منحصر بفرد خود چشم هر بیننده را مجذوب خود میکند. نوع طراحی این انگشتری بی نظیر سیاه قلم بوده و جنس آن طلای روسی می باشد که هرگز تغییر رنگ نمی دهد؛ سنگ های به کار رفته در این انگشتر شامل سه سنگ توپاز با رنگ آبی خیره کننده، زمرد سبز و یاقوت سرخ جلوه دیگری به این انگشتری گرانبها داده است. با هدیه دادن این انگشتر منحصربفرد به کسی که دوستش دارید او را غافلگیر نمایید.

خرید پستی این محصول
 مانتو بهاره
 شابلون طراحي ابرو
مد و فشن

مدل لباس عروس 93
اختصاصی بیا تو ببر

همسر علی دایی مدل لباس عروس 93
دانلود

دانلود آهنگ جدید یاس و آمین به نام آمین دانلود آهنگ جدید دلم از مهدی احمدوند + متن آهنگ جلوگيري از دزدی اينترنت Wi-Fi + دانلود بازی فکری Move the box برای اندروید + دانلود دانلود ورژن آخر نرم افزار اطلاعات دارویی
آخرین نظرات
پوست و زیبایی

کدام رژلب برای کدام لب ؟ روش پاک کردن تاتو
جالب و دیدنی

آشپز و آشپزی

اطلاعات
    Get our toolbar!
    Future Google PR for bia2bebar.ir - 4.28
    SEO Reports for bia2bebar.ir

گالری عکس

گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار

گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر

عکس های گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار و مارتین اسکورسیزی در جشنواره فیلم مراکش گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در ...

نمایش آرشیو مطالب این بخش
بهترین های دنیای اینترنت

شعارهای انتخاباتی باید واقع‌بینانه ‌باشد

شعارهای انتخاباتی باید واقع‌بینانه ‌باشد

آیت‌الله سیداحمد خاتمی خطیب موقت نماز جمعه تهران  طی سخنانی در دومین خطبه نماز جمعه تهران ضمن توصیه نمازگزاران به رعایت تقوا اظهار داشت: مطلبی که امروز می‌خواهم در خصوص حوادث خارجی بیان کنم مربوط به انفجار بوستون و تگزاس در امریکا است.

وی افزود: این انفجارها از مسائل روز جهانی است که البته باید زمان بگذرد تا انسان بتواند تحلیل واقع‌بینانه از آنچه اتفاق افتاده داشته باشد.

خاتمی ادامه داد: تاکنون آنچه مطرح شده همه گمانه‌زنی‌ها بود و بس؛ دو نکته در این رابطه مهم است که از این تریبون مقدس و از زبان نمازگزاران عزیز گفته می‌شود.

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: موضع نظام در رابطه با انفجار بوستون و تگزاس این است که ما انفجار و کشتن آدم‌های بی‌گناه را در همه جای دنیا محکوم می‌کنیم؛ چه در آمریکا، چه در سوریه، چه در عراق و چه در پاکستان و افغانستان ما کشتار انسان‌های بی‌گناه را محکوم می‌کنیم.

وی اظهار داشت: ما براساس یک منطق اینگونه رفتار می‌کنیم و احساسات در این رفتار ما دخیل نیست؛ منطق ما این است که می‌گوییم انسان محترم است.

سید احمد خاتمی با اشاره به اینکه انسان‌ها در همه جای دنیا محترم هستند و باید در حفظ جان آنها کوشید، گفت: نباید این طور باشد که کشتن زنان و کودکان در آمریکا بد باشد و کشتن زنان، اطفال و پیرمردان در سوریه، عراق، پاکستان و افغانستان خوب باشد.

وی افزود: امروز در آمریکا و اروپا می‌بینیم که کشته شدن زنان و کودکان بسیار برخی‌ها را متاثر می‌کند اما همان‌ها سلاح به سوریه می‌رسانند که ایادی آنها به طرز فجیعی مردم را بکشند. این تناقض و دروغ‌گویی است.

خطیب نماز جمعه  تهران تصریح کرد: ایادی آنها در زینبیه سوریه پدر خانه را می‌کشد، پسر خانه را می‌کشند، دختر خانه را می‌کشند و پسربچه 3 ساله را به دار می‌کشند. اینها به چه معناست؟ اینها به این معناست که امروز آمریکا و اروپا از شعارهای ضد تروریست و حقوق بشر استفاده ابزاری می‌کنند.

آیت‌الله خاتمی ادامه داد: امروز از زبان شما مردم به وجدان‌های پاک و بیدار در دنیا و در اروپا و آمریکا می‌گوییم که حالا دیدید که ناامنی چقدر بد است و کشتن انسان‌های بیگناه چقدر فجیع است به وجدان خود پاسخ دهید و از دولتمردان خود بخواهید که ارسال سلاح به سوریه را قطع کنند.

وی با اشاره به فرا رسیدن روز 29 فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: به مناسبت این روز مقام معظم رهبری با ارتشیان عزیز دیداری داشتند. من در اینجا می‌خواهم در خصوص ویژگی‌های نیروهای مسلح تحلیلی نهج‌البلاغه‌ای داشته باشم.

خطیب نماز جمعه  تهران تصریح کرد: در عهد مالک‌اشتر حضرت علی (ع) ویژگی‌هایی را برای نیروهای مسلح در نظام اسلامی بیان می‌کنند. اولین آن این است که نیروهای مسلح دژهای مستحکم نظام اسلامی‌اند. از منافع مردم دفاع می‌کند و به همین دلیل است که به حمدالله همه نیروهای مسلح ما نیز محبوب مردمند و مردم از صمیم جان به آنها عشق می‌ورزند. چرا که این عزیزان در آن روز که روز فداکاری بود صادقانه به میدان آمدند و در 8 سال دفاع مقدس برای ما جانبازی و افتخارآفرینی داشتند.

آیت‌الله خاتمی در ادامه تصریح کرد: نیروهای مسلح ما زینت حاکمان هستند و حاکمان عادل با داشتن این بازوهای توانا به اجرای نظام اسلامی می‌پردازند. ارتباط نیروهای مسلح ما با فرماندهی کل قوا ارتباطی از جنس زیرمجموعه با مافوق است. بالاتر از اینهاست. نیروهای مسلح ما فرماندهی کل قوا را نائب امام زمان می‌داند. این اطاعت، اطاعت عشق است و فرماندهی کل قوا نیز همین محبت را نسبت به نیروهای مسلح ارتش نیروهای مسلح دارند و در دیدار با ارتشیان به این نکته صراحتا اشاره کردند که به ارتشی بودن خود افتخار کنند.

وی افزود: امروز تنها ارتش مکتبی در زیر آسمان دنیا ارتش ماست و تنها نیروهای مسلح مکتبی نیروهای مسلح نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

خطیب امروز نماز جمعه تهران با اشاره به برخی ویژگی‌های ارتش‌های امروز دنیا گفت: برخی ارتشی‌ها از یک شخص و یا یک دیکتاتور حمایت می‌کنند. به عنوان مثال ارتش عراق در دوره جنگ از دیکتاتور صدام حفاظت می‌کنند. برخی ارتش‌ها از یک خاندان دیکتاتور حمایت می‌کنند که می‌توان به آل صعود و آل خلیفه اشاره کرد. برخی‌ارتش‌ها از یک حزب حمایت می‌کنند مانند ارتش‌های کمونیستی اما تنها ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی در دنیا که در این معقولات نیست و از اسلام ناب محمدی حفاظت می‌کنند نیروهای مسلح ما هستند.

آیت‌الله خاتمی در ادامه با اشاره به اینکه نیروهای مسلح ما امروز با مدیریت ولی فقیه در بهترین شرایط خود از آغاز انقلاب تاکنون قرار دارند، گفت: چه از لحاظ توانمندی‌های علمی،‌دفاعی و الکترونیکی آنچنان نیروهای مسلح ما پیشرفت کرده‌اند که برای دنیا حیرت‌آور است. خوشبختانه در نیروهای مسلح ما نیروهای مومن چه در سطح فرماندهی و چه در سطوح دیگر موج می‌زند.

وی افزود: همین مسئله موجب شده است که دشمنان از کمترین تعرضی به ایران اسلامی دوری کنند چرا که می‌دانند کمترین تعرض با یک تودهنی بسیار محکم پاسخ داده می‌شود.

خطیب  نماز جمعه تهران اضافه کرد: یک نظام نیاز به نیروهای مسلح مقتدر دارد و خوشبختانه حضرت امام راحل نیز ارتش را حفظ کردند.منافقین شعار انحلال ارتش را سر می‌دادند اما امام راحل به عنوان یک حامی بزرگ وارد میدان شد و به صراحت به این مطلب اشاره کرد که ارتش باید حفظ شود.خداوند انشاءالله نیروهای مسلح ما روز به روز مقتدرتر کرده و در برابر دشمنان اسلام قرار دهد.

آیت‌الله خاتمی در ادامه سخنان خود با اشاره به بحث انتخابات گفت: من در اینجا می‌خواهم به سه کلمه اصلی درباره انتخابات اشاره کنم که آن سه کلمه رقابت، نقد و شعار است.

وی با اشاره به اینکه رقابت جزو اصلی و تفکیک‌ناپذیر انتخابات بوده است، گفت: انتخابات بدون رقابت امکان پذیر نیست اما رقابتی از جنس جمهوری اسلامی نه از جنس غرب. غربی‌ها در منطق خود رسیدن به هدف را به هر وسیله‌ای قابل توجیه می‌دانند و افترا، افشای اسرار، تهمت و تخریب را مجاز می‌داند. این رقابت، رقابت غربی است.

خطیب نماز جمعه  تهران ادامه داد: باید حلال و حرام رعایت شود تهمت، غیبت و افشای اسرار گناه است.

آیت‌الله خاتمی با اشاره به اینکه نقد نیز جزو یکی از مهمترین جزئیات رقابت است، گفت: طبیعی است هر کاندیدای نقد از گذشته را به عنوان یک راهکار برگزید و گرمی نطق انتخاباتی خود قرار دهد. در یک جامعه آزاد نیز باید نقد وجود داشته باشد اما این نقد منصفانه باشد. یک کاندیداها گونه‌ای صحبت نکند که انگار این کشور خرابه است و خود را تنها فرشته نجات مردم نشان دهند. ولله این مسئله نادرست است. هر کاندیدای ریاست جمهوری که کار خود را با بی‌انصافی شروع کند به درد ریاست جمهوری نمی‌خورد.

وی با انتقاد از اینکه برخی به بهانه نقد جریان مقدس اصولگرایی را زیر سؤال می‌برند گفت:‌انقلاب اسلامی ما در گلستان ارزش‌های اسلامی روئید و زیر سؤال بردن آن به هیچ عنوان درست نیست.

خطیب  نماز جمعه تهران با اشاره به اینکه شعار اصلی‌ترین و جذاب‌ترین بخش کاندیدایی است‌،گفت: هر کاندیدایی شعاری برای خود دارد اما این شعار باید واقع‌بینانه باشد و مردم باید با آگاهی این شعار را ببیند که آیا امکان پذیر است یا نیست. و شاید تنها یک در باغ سبز برای مردم باشد.

آیت‌الله خاتمی گفت: مردم به شعارها توجه نکنند بلکه به سوابق و حاشیه‌ها توجه کنند والا شعار دادن کار آسانی است.

وی افزود: برخی‌ها خود را به شعارهای غربی‌ها و دشمنان قسم خورده این ملت دلخوش کرده‌اند اما آنها بدانند که این شعارها همان و از چشم مردم افتادن همان.البته ممکن است برخی بگویند که غربی‌ها به منظور تخریب برخی کاندیدا چنین چیزهایی می‌گویند از این رو بهترین راه این است که آن کاندیدا بیاید و در طی بیانیه‌ای اعلام کند من هیچ ربطی به شما ندارم و نیازی نیز به این حمایت‌ها ندارم. و در این صورت است که کار درست انجام شده و آنها را ناامید کرده است.

خطیب نماز جمعه تهران در طی سخنانی در خطبه اول امروز خود گفت: پیش از این درباره بحث شادی و موازین آن صحبت کرده بودیم. در اسلام شادی درست است که با غفلت از خدا همراه نباشد.

وی افزود: شادی نامطلوب است که مقصود از آن ولنگاری و غفلت از خداوند باشد. شادی یک شادی صحیح است که غفلت از خداوند در آن موج نزند.

آیت‌الله خاتمی ادامه داد: توصیه من به جوانانی که قصد تشکیل زندگی مشترک را دارند، می‌گویم که خدای ناکرده شروع زندگی شما با غفلت از خداوند اختلاف زن و مرد و پذیرایی با مشروبات حرام و موسیقی‌های مبتذل همراه نباشد چرا که سبب برهم خوردن زندگی می‌شود.


نویسنده: وحید | بازدید: 1,259 | تاریخ: 10 سال پیش | دسته بندی: گوناگون،مجله خبری صفحه نخست
گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار همسر علی دایی مدل لباس عروس 93
مطالب مشابه

مجله خانواده

یوگا برای ازبین بردن استرس…

خصوصیت ضد استرس یوگا یک پاسخ بیوشیمیایی است. کاهش کاتکول آمین ها (هورمون هایی که در پاسخ به استرس و توسط غدد آدرنال یا فوق کلیوی تولید می شوند) و ...

نمایش آرشیو مطالب این بخش
- ارسال نظر در : شعارهای انتخاباتی باید واقع‌بینانه ‌باشد

(نمايش داده نمي شود)

سیستم تجارت الکترونیک پایگان(ستاپ) با بیش از 5 سال سابقه در زمینه تجارت الکترونیک و با در اختیار داشتن بزرگترین پرتال فروشگاهی ایران بابیش از 1000 عنوان محصول متنوع و پر فروش، معتبرترین سیستم همکاری درفروش را در بین تمام سیستمهای مشابه ایرانی داشته و با  عنایت به همکاری با بزرگترین سایت ها و گروه های اینترنتی ایران  در این بخش،همواره سعی بر این دارد تا با ارائه  امکانات متنوع  و عملکرد شفاف درمحیطی سالم به ارائه خدمات خود بپردازد.

امّا برتری ستاپ نسبت به سیستمهای مشابه چیست؟

1.پرداخت 30 تا 60 درصد از فروش محصولات به عنوان پورسانت
2.تسویه حساب کاملا شفاف و منظم
3. وجود محصولات متنوع و  کاملا به روز (بیش از 1000 عنوان محصول و اضافه شدن روزانه 1 محصول به فروشگاه
4. امکان جذب زیر مجموعه و دریافت 15 درصد از فروش هرزیر مجموعه به عنوان پاداش

5.واریز 100 درصد سفارشات توزیع شده و 80 درصد سفارشات درحال ارسال در هر تسویه حساب (امکانی که فقط و فقط در پایگان وجود داشته و هیچ یک از سیستمهای مشابه هیچ مبلغی از سفارشات در حال ارسال را پرداخت نمی کنند)
6. امکانات بسیار متنوع برای تبلیغ محصولات مختلف از جمله تبلیغات به صورت لینک باکسهای انتخابی ، استفاده از بنرهای تبلیغاتی محصولات مختلف به شکل تصادفی ، امکان ساخت یک فروشگاه کوچک با کدهای تبلیغاتی و دهها امکان جدید و بی نظیر دیگر
7.ایجاد شاپلاگ به صورت رایگان و بدون هیچ محدودیتی برای تمامی وب مسترها.
هر شاپلاگ شامل تمامی محصولات فروشگاه ها بوده و درچند قالب مختلف ارائه می گردد. شاپلاگ ها همزمان با فروشگاه های اصلی بروز می شوند.
8.امکان رهگیری لحظه به لحظه سفارشات ثبت شده در پنل با استفاده از گزارشات گرافیکی و با استفاده از نمودارهای ستونی
9.گزارشات کامل و دقیق بر اساس میزان فروش و کالاهای فروخته شده وب مستر و تمام زیر مجموعه ها
10.پنج سال سابقه درخشان در زمینه تجارت الکترونیک