اگر بهتر از خودم را کشف کنم، به او رای می‌دهم

امروز و ساعت دقیقه می باشد.
twitter.com/bia2bebar delicious.com/bia2bebar
امروز در بیا تو ببر داریم :
گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار

گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر

عکس های گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار و مارتین اسکورسیزی در جشنواره فیلم مراکش گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر

your-sms
اعتراف کنید …!
تبلیغات تبلیغات
انگشتر یا فاطمه (س)

انگشتر یا فاطمه (س)

انگشتر مردانه مزین به عبارت یا فاطمه (س) با طراحی فوق العاده چشمگیر و منحصر بفرد خود چشم هر بیننده را مجذوب خود میکند. نوع طراحی این انگشتری بی نظیر سیاه قلم بوده و جنس آن طلای روسی می باشد که هرگز تغییر رنگ نمی دهد؛ سنگ های به کار رفته در این انگشتر شامل سه سنگ توپاز با رنگ آبی خیره کننده، زمرد سبز و یاقوت سرخ جلوه دیگری به این انگشتری گرانبها داده است. با هدیه دادن این انگشتر منحصربفرد به کسی که دوستش دارید او را غافلگیر نمایید.

خرید پستی این محصول
 مانتو بهاره
 شابلون طراحي ابرو
مد و فشن

مدل لباس عروس 93
اختصاصی بیا تو ببر

همسر علی دایی مدل لباس عروس 93
دانلود

دانلود آهنگ جدید یاس و آمین به نام آمین دانلود آهنگ جدید دلم از مهدی احمدوند + متن آهنگ جلوگيري از دزدی اينترنت Wi-Fi + دانلود بازی فکری Move the box برای اندروید + دانلود دانلود ورژن آخر نرم افزار اطلاعات دارویی
آخرین نظرات
پوست و زیبایی

کدام رژلب برای کدام لب ؟ روش پاک کردن تاتو
جالب و دیدنی

آشپز و آشپزی

اطلاعات
    Get our toolbar!
    Future Google PR for bia2bebar.ir - 4.28
    SEO Reports for bia2bebar.ir

گالری عکس

گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار

گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر

عکس های گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار و مارتین اسکورسیزی در جشنواره فیلم مراکش گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در ...

نمایش آرشیو مطالب این بخش
بهترین های دنیای اینترنت

اگر بهتر از خودم را کشف کنم، به او رای می‌دهم

اگر بهتر از خودم را کشف کنم، به او رای می‌دهم محمد‌رضا با‌هنر چهارشنبه‌شب در جمع دانشجویان دانشگاه شیراز، در پاسخ سئوالی مبنی بر این که آیا فردی برتر از وی در انتخابات ریاست جمهوری آینده وجود دارد، اظهار داشت: اگر شخص بهتری از خودم را کشف کنم، تکلیف شرعی من است به او رای دهم و عرصه انتخابات، میدان رقابتی ا‌ست برای هر کسی که کاندیدا شود.

وی در بیان انتقاداتی که به دولت فعلی وجود دارد، تصریح کرد: مهم‌ترین چالشی که کشور با آن روبه‌رو‌ شده، گرانی در سطح عمومی قیمت‌ها و اشتغال است و حق عمومی هر شهروندی‌ داشتن شغل است.

با‌هنر با اشاره به مهم‌ترین چالشی که بخش تولید با آن روبه‌رو است، گفت: بنگاه‌های تولیدی ما با عواملی در تولید درگیر شده‌اند، از جمله در بخش تهیه مواد اولیه، نیروی انسانی آموزش‌ دیده و حتی برخی از تولید‌کنندگان با مسئله بازار مصرف و سیر صعودی قیمت‌ها، مواجه هستند.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به وجود تحریم‌های گسترده علیه کشورمان ادامه داد: قبول ندارم که تمام مشکلات اقتصادی ما به خاطر تحریم‌ها‌ است بلکه باید در نظر داشت که قطع‌نامه‌ها نه فلج‌کننده و نه ورق‌پاره‌اند اما تاثیرات بدی بر اقتصاد کشور دارند که با دور زدن آن‌ها و برنامه‌ریزی درست می‌توان مشکلات را برطرف کرد.

این کاندیدای دور آینده انتخابات ریاست‌ جمهوری با اشاره به حضور تعداد بسیار کاندیدا‌ها در انتخابات امسال،  خاطرنشان کرد: این تعدد داوطلب باعث می‌شود که پیش‌بینی حزب پیروز برای نظام سخت باشد که با مسئله دخالت نظام در انتخابات متفاوت است.

با‌هنر در ادامه تصریح کرد: اگر نظامی مقتدر باشد باید بتواند با وجود انتخابات آزاد، حزب پیروز را پیش‌بینی کند و بالاخره باید توانست گروه قبول ‌شده را یک‌ماه پیش از انتخابات شناسایی کرد و این پیش‌بینی در زمان‌های قدیم که مردم شخصی را که پرنده‌ای مانند شاهین بر بازوی وی می‌نشست حاکم می‌کردند، اتفاق نمی‌افتاد که باید توجه داشت این شیوه مملکت و حکومت‌داری نیست.

وی افزود: پیش‌بینی فرهیختگان و مراکز معتبر نظر‌سنجی که بتواند یک ماه یا 15 روز پیش از انتخابات، شخص پیروز را نشان دهد، مهم است و باید توجه داشت هنگامی که رای‌گیری بین دو یا سه نفر انجام گیرد، پیش‌بینی آسان‌تر است، همچنین اگر مراکز علمی خوب کار کنند، پیش‌بینی انتخابات بسیار ضرورت دارد.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در بیان مشکلاتی که احمدی‌نژاد داشته است، بیان کرد: مشکل اساسی ما با احمدی‌نژاد این بود که فکر می‌کرد، می‌تواند هر فردی که مایل باشد را به عنوان وزیر تعیین کند بدون توجه به این نکته که مجلس شورای اسلامی و رئیس‌ جمهور باید این فرد را بپسندند و از نخستین دولت که در آن دوران ریاست‌ آن‌را مقام معظم رهبری بر عهده داشتند تا زمان خاتمی، مجلس و ریاست جمهوری، بر سر افراد معرفی شده برای پست وزارت، چانه‌زنی می‌کردند.

این کاندیدای دور آینده انتخابات ریاست‌ جمهوری با اشاره به بحثی که درباره معرفی بعضی از وزیران توسط وی مطرح می‌شود، اضافه کرد: من تا زمانی که طهماسبی از طرف مجلس شورای اسلامی معرفی نشده بود، وی را نمی‌شناختم، همین‌طور هنگامی که نام محمد‌مهدی زاهدی، وزیر آموزش عالی را در لیست معرفی‌شدگان دیدم، مدت‌ها فکر می‌کردم که احمدی‌نژاد وی را از کجا کشف کرده و پس از مدت‌ها پی بردم که وی در شورای شهر کرمان و در همان زمان که احمدی‌نژاد، شهردار تهران بوده و به احتمال زیاد در جلسات مشترک او کشف شده است.

با‌هنر افزود: به دلیل این‌که نرم‌افزار رئیس‌ جمهور در انتخاب افراد را کشف نکرده بودیم، در ابتدا کسی را به وی معرفی نکردیم و انتقادی که به احمدی‌نژاد وارد می‌شود این است که در طول هشت سالی که ریاست قوه مجریه را بر عهده داشته، به اندازه تمام دولت‌های پیشین، وزیر عزل کرده و این را جزو افتخارات او نمی‌دانیم.

در پست‌های حساس افراد 100 در صد اصول‌گرا قرار می‌دهم

وی با برشمردن افرادی که اصول‌گرا و وزیر دولت اصلاحات بودند و اصلاح‌طلبانی که ریاست تعدادی از وزارت‌خانه‌های اصول‌گرایان را بر عهده داشتند، تصریح کرد: برخی می‌گویند که هر شخصی که از فاصله دو کیلومتری اصلاح‌طلبان عبور کرده باشد را نباید برای کارهای دولتی پذیرفت که من این موضوع را قبول ندارم و باید افراد مدیر را بر سر کار آورد.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در ادامه گفت: این بحثی که مطرح می‌شود مبنی بر این‌که نباید از هر شخصی که در دولت احمدی‌نژاد بوده است، استفاده کرد را قبول ندارم.

این کاندیدای دور آینده انتخابات ریاست‌ جمهوری افزود: در پست‌های حساس مانند وزارت کشور، اطلاعات، دفاع و فرهنگ و ارشاد اسلامی، از افراد 100 در صد اصول‌گرا استفاده می‌کنم و برای وزارت‌خانه‌هایی مانند راه، مسکن و شهرسازی نباید نبض فرد را برای دریافتن گرایش‌های فکری او گرفت چرا که این وزارت‌خانه‌ها تاثیر کمی بر فرهنگ دارند و آن شخص نماز خواندن را بلد باشد، کافی ا‌ست.

واژه‌های «با‌هنر» و «فتنه» را در موتور‌های جست‌و‌جو‌گر اینترنت وارد کنید

با‌هنر با اشاره به این‌که 13 میلیون افرادی که به موسوی رای داده‌اند، گناهی مرتکب نشده‌اند، گفت: نیازی نیست که کشف کنیم چه کسانی به موسوی رای داده‌اند و با آن‌ها درگیر شویم همچنین باید از تکثیر سران فتنه جلوگیری کرد به‌گونه‌ای که زمانی موسوی و کروبی را سران بدانیم و پس از آن هاشمی‌ رفسنجانی و خاتمی را به آن اضافه کنیم و به دنبال آن عده‌ای بدشان نمی‌آید که آن 13 میلیون را نیز فتنه‌گر بدانیم و من با این مسئله موافق نیستم.

وی در ادامه بیان داشت: واژه‌های «با‌هنر» و «فتنه» را در موتور‌های جست‌و‌جو‌گر اینترنت وارد کرده و تمام گفته‌های مرا بررسی کنید چرا که من اظهار‌نظر‌های بسیاری داشته‌ام و افتخار مجلس هشتم است که در آن زمان 50 نیروی اصلی آن را اصلاح‌طلبان تشکیل می‌دادند و حتی یک فتنه‌گر در میان آنان وجود نداشت.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در پاسخ به این سئوال که آیا در انتخابات سال 84 به ستاد انتخاباتی «لاریجانی» 3 میلیارد تومان کمک کرده است یا خیر، بیان داشت: اگر من 3 میلیارد تومان پول داشتم، اکنون نماینده نبودم  و درست و حسابی زندگی می‌کردم، همچنین اگر من بخواهم این مقدار پول را نشمارم باید از دستگاه پول‌شمار استفاده کنم و به نظرم اشتباهی صورت گرفته و این مبلغ شاید 3 میلیون تومان بوده است.

لزوم داشتن آزادی پیش و پس از بیان

این کاندیدای احتمالی دور آینده انتخابات ریاست ‌جمهوری در پاسخ به پرسش یکی از دانشجویان مبنی بر نظر وی درباره آزادی پس از بیان، گفت: کسانی سخنان تحریک‌کننده براندازی نظام و مانند این را سر می‌دهند، بحث‌شان جدا‌ بوده اما لازم است بیان اعتقادات، نقد دولت و مجلس و آزادی پیش و پس از بیان وجود داشته باشد.

لزوم نداشتن سیاست اخم

با‌هنر در بیان سیاست‌های خارجی دولت احتمالی آینده خود، تصریح کرد: باید محوریت دیپلماسی بر منافع ملی استوار باشد و نه قطع رابطه با بعضی کشور‌ها برای ما واجب شرعی بوده و نه برقراری ارتباط حرام است و همان‌گونه که در چشم‌انداز 20 ساله آمده و حضرت‌آقا آن را امضا کرده‌اند، باید دیپلماسی قوی داشته باشیم.

وی اضافه کرد: هنگامی که از کشورها نام می‌برم باید رژیم صهیونیستی را جدا کرد چرا که ما او را رژیم نمی‌دانیم و باید برود همچنین باید اشاره کرد که شاید ما با برخی کشور‌ها و در راس آن آمریکای جنایتکار، مشکل داشته باشیم اما این نباید باعث شود که ارتباط با دیگر کشور‌ها را قطع کنیم و دیپلماسی اخم در پیش گیریم.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در پایان خاطرنشان کرد: همان‌گونه که حضرت‌آقا تاکید کرده‌اند، آمریکا که مایل به مذاکره است باید دست آهنین خود را از دست‌کش حریر بیرون آورد و دیوار بی‌اعتمادی را کوتاه کند و ما نمی‌توانیم با آدم‌آهنی کشتی بگیریم و در جایی که تضاد داریم، قیافه می‌گیریم و در جایی که اشتراک وجود دارد، گفت‌و‌گو می‌کنیم.


نویسنده: وحید | بازدید: 1,291 | تاریخ: 10 سال پیش | دسته بندی: گوناگون،مجله خبری صفحه نخست
گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار همسر علی دایی مدل لباس عروس 93
مطالب مشابه

مجله خانواده

یوگا برای ازبین بردن استرس…

خصوصیت ضد استرس یوگا یک پاسخ بیوشیمیایی است. کاهش کاتکول آمین ها (هورمون هایی که در پاسخ به استرس و توسط غدد آدرنال یا فوق کلیوی تولید می شوند) و ...

نمایش آرشیو مطالب این بخش
- ارسال نظر در : اگر بهتر از خودم را کشف کنم، به او رای می‌دهم

(نمايش داده نمي شود)

سیستم تجارت الکترونیک پایگان(ستاپ) با بیش از 5 سال سابقه در زمینه تجارت الکترونیک و با در اختیار داشتن بزرگترین پرتال فروشگاهی ایران بابیش از 1000 عنوان محصول متنوع و پر فروش، معتبرترین سیستم همکاری درفروش را در بین تمام سیستمهای مشابه ایرانی داشته و با  عنایت به همکاری با بزرگترین سایت ها و گروه های اینترنتی ایران  در این بخش،همواره سعی بر این دارد تا با ارائه  امکانات متنوع  و عملکرد شفاف درمحیطی سالم به ارائه خدمات خود بپردازد.

امّا برتری ستاپ نسبت به سیستمهای مشابه چیست؟

1.پرداخت 30 تا 60 درصد از فروش محصولات به عنوان پورسانت
2.تسویه حساب کاملا شفاف و منظم
3. وجود محصولات متنوع و  کاملا به روز (بیش از 1000 عنوان محصول و اضافه شدن روزانه 1 محصول به فروشگاه
4. امکان جذب زیر مجموعه و دریافت 15 درصد از فروش هرزیر مجموعه به عنوان پاداش

5.واریز 100 درصد سفارشات توزیع شده و 80 درصد سفارشات درحال ارسال در هر تسویه حساب (امکانی که فقط و فقط در پایگان وجود داشته و هیچ یک از سیستمهای مشابه هیچ مبلغی از سفارشات در حال ارسال را پرداخت نمی کنند)
6. امکانات بسیار متنوع برای تبلیغ محصولات مختلف از جمله تبلیغات به صورت لینک باکسهای انتخابی ، استفاده از بنرهای تبلیغاتی محصولات مختلف به شکل تصادفی ، امکان ساخت یک فروشگاه کوچک با کدهای تبلیغاتی و دهها امکان جدید و بی نظیر دیگر
7.ایجاد شاپلاگ به صورت رایگان و بدون هیچ محدودیتی برای تمامی وب مسترها.
هر شاپلاگ شامل تمامی محصولات فروشگاه ها بوده و درچند قالب مختلف ارائه می گردد. شاپلاگ ها همزمان با فروشگاه های اصلی بروز می شوند.
8.امکان رهگیری لحظه به لحظه سفارشات ثبت شده در پنل با استفاده از گزارشات گرافیکی و با استفاده از نمودارهای ستونی
9.گزارشات کامل و دقیق بر اساس میزان فروش و کالاهای فروخته شده وب مستر و تمام زیر مجموعه ها
10.پنج سال سابقه درخشان در زمینه تجارت الکترونیک