امروز نیازمند قیام هستیم نه مذاکره و سازش

امروز و ساعت دقیقه می باشد.
twitter.com/bia2bebar delicious.com/bia2bebar
امروز در بیا تو ببر داریم :
گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار

گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر

عکس های گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار و مارتین اسکورسیزی در جشنواره فیلم مراکش گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر

your-sms
اعتراف کنید …!
تبلیغات تبلیغات
انگشتر یا فاطمه (س)

انگشتر یا فاطمه (س)

انگشتر مردانه مزین به عبارت یا فاطمه (س) با طراحی فوق العاده چشمگیر و منحصر بفرد خود چشم هر بیننده را مجذوب خود میکند. نوع طراحی این انگشتری بی نظیر سیاه قلم بوده و جنس آن طلای روسی می باشد که هرگز تغییر رنگ نمی دهد؛ سنگ های به کار رفته در این انگشتر شامل سه سنگ توپاز با رنگ آبی خیره کننده، زمرد سبز و یاقوت سرخ جلوه دیگری به این انگشتری گرانبها داده است. با هدیه دادن این انگشتر منحصربفرد به کسی که دوستش دارید او را غافلگیر نمایید.

خرید پستی این محصول
 مانتو بهاره
 شابلون طراحي ابرو
مد و فشن

مدل لباس عروس 93
اختصاصی بیا تو ببر

همسر علی دایی مدل لباس عروس 93
دانلود

دانلود آهنگ جدید یاس و آمین به نام آمین دانلود آهنگ جدید دلم از مهدی احمدوند + متن آهنگ جلوگيري از دزدی اينترنت Wi-Fi + دانلود بازی فکری Move the box برای اندروید + دانلود دانلود ورژن آخر نرم افزار اطلاعات دارویی
آخرین نظرات
پوست و زیبایی

کدام رژلب برای کدام لب ؟ روش پاک کردن تاتو
جالب و دیدنی

آشپز و آشپزی

اطلاعات
    Get our toolbar!
    Future Google PR for bia2bebar.ir - 4.28
    SEO Reports for bia2bebar.ir

گالری عکس

گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار

گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر

عکس های گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار و مارتین اسکورسیزی در جشنواره فیلم مراکش گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در ...

نمایش آرشیو مطالب این بخش
بهترین های دنیای اینترنت

امروز نیازمند قیام هستیم نه مذاکره و سازش

امروز نیازمند قیام هستیم نه مذاکره و سازش

سردار محمدرضا نقدی عصر امروز در همایش «حماسه‌سازان سیاسی ـ دلاورمردان بسیجی» در جمع فرماندهان بسیج در محل مجتمع آیه‌ها اظهار کرد: باید زمینه خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی را ایجاد کنیم.

وی افزود: امروز دشمنی‌ها در ‌ارتباط‌ با ایران اسلامی به اوج خود رسیده و هرگاه که نبرد و مبارزه به اوج می‌رسد حماسه خلق می‌شود.

نقدی با بیان اینکه امروز مستکبران از صلابت مردان مکتبی و ولایی و شیرزنان مکتب توحید رعب و وحشت دارند، خاطرنشان کرد: صلابت و مقاومت مردان و زنان ایرانی درس بزرگی به تاریخ و به ویژه مستکبران داده و امروز آنان با همه وجود و با همه ظرفیت در مبارزه با ایران پای کار آمده‌اند.

*‌ استکبار با همه ظرفیت خود برای غلبه به ایران در میدان جنگ آمده‌ است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید براینکه امروز غرب می‌داند که در حوزه نظامی برای شکست ایران هیچ حرفی برای گفتن ندارد، گفت: امروز غرب فهمیده ‌که با سلاح جنگی نمی‌تواند اسوه‌ها و الگوهایی چون برنسی‌ها را حذف و ناتوان کند بلکه این ملت جوانان دین‌داری را در متن خود داشته که با این ابزارهای جنگی تن به شکست نمی‌دهند.

وی ادامه داد: در عرصه سیاست نیز آنان با کوچکترین تحرک سیاسی ایران برنامه‌ریزی‌های متعدد برای شکست داشته و این به نوع خود قابل بررسی است.

نقدی مذاکره با آمریکا را سبب تورم 10 برابر در اقتصاد توصیف کرد و اذعان داشت:‌ کسانی که به ما توصیه می‌کنند با آمریکا یا سازش کنیم و یا مذاکره بی‌تردید یا خائن هستند یا بی‌تدبیر.

وی یادآور شد: در حوزه تحریم شاهد آن هستیم که از هیچ فشار اقتصادی بر ما دریغ نکردند؛ نفت را تحریم کردند، دلار و فلزات گرانبها چون طلا، آیا با این شرایط آنان پای میز مذاکره به نفع ایران حرف زده و یا حرکت می‌کنند.

نقدی اذعان داشت: فقط در حوزه مواد غذا ما را تحریم نمی‌کنند چرا که می‌خواهند همواره وابسته باشیم نه اینکه دلشان سوخته باشد و یا با ما سازش کرده باشند؛ مجموع این حوادث دشمنی واضح غرب را بر ما اثبات می‌کند.

* جایزه اسکار را به فیلم‌های ضدایرانی در کاخ سفید اهدا می‌کنند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تأکید کرد:‌ در عرصه هنر نیز با ما تخاصم و دشمنی دارند و اوج این تخاصمات در جشنواره اسکار مشاهده می‌شود.

وی افزود: شاهد آن هستیم که دو سال پیاپی به فیلم‌هایی هرچند ضعیف اما ضدایرانی را برنده اعلام کرده و این فقط دشمنی آنان را با ما نشان می‌دهد.

نقدی افزود: به طور اطمینان کاخ سفید تصمیم‌گیرنده آن است که چه فیلمی در این جشنواره برنده شود و اهدای جایزه اسکار در کاخ سفید مبین این مسئله است.

نقدی عرضه ورزش را نیز یکی از عرصه‌های تهاجم غرب ‌علیه ایران توصیف کرد و افزود: پس از بررسی‌هایی که داشتند فهمیدند که کشتی رشته‌ایی است که ایران در آن موفق بوده و مدا‌ل‌آور است و بلافاصله این رشته را از صحنه المپیک حذف کردند.

وی افزود: آنان به دلیل اینکه بر این امر واقفند که در عرصه نظامی نمی‌توانند ما را با شکست مواجه کنند با همه ظرفیت در دیگر صحنه‌ها پای کار آمده‌اند.

* بسیج خط‌شکن حماسه سیاسی و اقتصادی است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بسیج را خط‌شکن حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی توصیف کرد و افزود: حماسه سیاسی یعنی حضور گسترده و آگاهانه مردم در پای صندوق رأی و انتخاب فرد اصلح برای اداره دولت.

وی گفت: باید در این عرصه به دشمن نشان دهیم که خسته نیستیم و هیچ عاملی چون فشار، مشکلات، تلاطم‌های اقتصادی و مشکلات اجتماعی تحمیل شده ما را از صحنه انتخابات‌ و صحنه‌های تحقق حماسه سیاسی خارج نخواهد کرد.

نقدی حضور مقتدرانه و آگاه مردم را سبب یأس دشمن خواند و یادآور شد:‌ چیزی که سبب نامیدی دشمن می‌شود حضور مقتدرانه و آگاه مردم در تمام صحنه‌ها به ویژه صحنه انتخابات است و امروز در حالی که ایران ایجاد کننده موج حرکت بیداری اسلامی است باید به این حضور مقتدرانه خود قوت بخشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اذعان داشت: شاهد آن هستیم که نهضت مردمی در آمریکا و در دل این کشور ایجاد شده است.

* اخبار گزینشی غرب آزادی بیان را زیر سؤال می‌برد

نقدی با تأکید براینکه اخبار گزینشی غرب آزادی بیان را زیر سؤال می‌برد، گفت: آنان به رغم اینکه ادعا می‌کنند آزادی بیان دارند اما حقایق را انعکاس نداده و مواردی که سبب ضعف ایران باشد را انعکاس می‌دهند.

* توصیه‌کنندگان به مذاکره با آمریکا یا خائن هستند یا بی‌تدبیر

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید براینکه در صحنه جنگ با استکبار نمی‌شود سازش و مذاکره کرد، گفت: به طور قطع اعلام می‌کنیم آمریکا دوست ما نیست و هرگونه مذاکره با آمریکا نشانه خائنی و یا بی‌تدبیری است.

وی یادآور شد: برخی شرایط مذاکره را به ما توصیه می‌کنند و ما باید بدانیم که امروز نیازمند قیام هستیم نه مذاکره و سازش.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تأکید کرد: تیغ آمریکا در جهان کند شده و برش ندارد اما شاهد آن هستیم که اقتدار ایران اسلامی روز به روز افزایش و جایگاه عمیق‌تر و بلندتری در جهان اسلام را به خود اختصاص داده است.

به گفته نقدی مذاکره با آمریکا نه تنها مشکلات اقتصادی را حل نمی‌کند بلکه سبب می‌شود تورم 10 برابر و تلاطم‌های اقتصادی بیشتر شود.


نویسنده: وحید | بازدید: 1,289 | تاریخ: 10 سال پیش | دسته بندی: گوناگون،مجله خبری صفحه نخست
گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار همسر علی دایی مدل لباس عروس 93
مطالب مشابه

مجله خانواده

یوگا برای ازبین بردن استرس…

خصوصیت ضد استرس یوگا یک پاسخ بیوشیمیایی است. کاهش کاتکول آمین ها (هورمون هایی که در پاسخ به استرس و توسط غدد آدرنال یا فوق کلیوی تولید می شوند) و ...

نمایش آرشیو مطالب این بخش
- ارسال نظر در : امروز نیازمند قیام هستیم نه مذاکره و سازش

(نمايش داده نمي شود)

سیستم تجارت الکترونیک پایگان(ستاپ) با بیش از 5 سال سابقه در زمینه تجارت الکترونیک و با در اختیار داشتن بزرگترین پرتال فروشگاهی ایران بابیش از 1000 عنوان محصول متنوع و پر فروش، معتبرترین سیستم همکاری درفروش را در بین تمام سیستمهای مشابه ایرانی داشته و با  عنایت به همکاری با بزرگترین سایت ها و گروه های اینترنتی ایران  در این بخش،همواره سعی بر این دارد تا با ارائه  امکانات متنوع  و عملکرد شفاف درمحیطی سالم به ارائه خدمات خود بپردازد.

امّا برتری ستاپ نسبت به سیستمهای مشابه چیست؟

1.پرداخت 30 تا 60 درصد از فروش محصولات به عنوان پورسانت
2.تسویه حساب کاملا شفاف و منظم
3. وجود محصولات متنوع و  کاملا به روز (بیش از 1000 عنوان محصول و اضافه شدن روزانه 1 محصول به فروشگاه
4. امکان جذب زیر مجموعه و دریافت 15 درصد از فروش هرزیر مجموعه به عنوان پاداش

5.واریز 100 درصد سفارشات توزیع شده و 80 درصد سفارشات درحال ارسال در هر تسویه حساب (امکانی که فقط و فقط در پایگان وجود داشته و هیچ یک از سیستمهای مشابه هیچ مبلغی از سفارشات در حال ارسال را پرداخت نمی کنند)
6. امکانات بسیار متنوع برای تبلیغ محصولات مختلف از جمله تبلیغات به صورت لینک باکسهای انتخابی ، استفاده از بنرهای تبلیغاتی محصولات مختلف به شکل تصادفی ، امکان ساخت یک فروشگاه کوچک با کدهای تبلیغاتی و دهها امکان جدید و بی نظیر دیگر
7.ایجاد شاپلاگ به صورت رایگان و بدون هیچ محدودیتی برای تمامی وب مسترها.
هر شاپلاگ شامل تمامی محصولات فروشگاه ها بوده و درچند قالب مختلف ارائه می گردد. شاپلاگ ها همزمان با فروشگاه های اصلی بروز می شوند.
8.امکان رهگیری لحظه به لحظه سفارشات ثبت شده در پنل با استفاده از گزارشات گرافیکی و با استفاده از نمودارهای ستونی
9.گزارشات کامل و دقیق بر اساس میزان فروش و کالاهای فروخته شده وب مستر و تمام زیر مجموعه ها
10.پنج سال سابقه درخشان در زمینه تجارت الکترونیک