بهترین ایدها برای برقراری رابطه عاشقانه

امروز و ساعت دقیقه می باشد.
twitter.com/bia2bebar delicious.com/bia2bebar
امروز در بیا تو ببر داریم :
گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار

گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر

عکس های گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار و مارتین اسکورسیزی در جشنواره فیلم مراکش گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر

your-sms
اعتراف کنید …!
تبلیغات تبلیغات
انگشتر یا فاطمه (س)

انگشتر یا فاطمه (س)

انگشتر مردانه مزین به عبارت یا فاطمه (س) با طراحی فوق العاده چشمگیر و منحصر بفرد خود چشم هر بیننده را مجذوب خود میکند. نوع طراحی این انگشتری بی نظیر سیاه قلم بوده و جنس آن طلای روسی می باشد که هرگز تغییر رنگ نمی دهد؛ سنگ های به کار رفته در این انگشتر شامل سه سنگ توپاز با رنگ آبی خیره کننده، زمرد سبز و یاقوت سرخ جلوه دیگری به این انگشتری گرانبها داده است. با هدیه دادن این انگشتر منحصربفرد به کسی که دوستش دارید او را غافلگیر نمایید.

خرید پستی این محصول
 مانتو بهاره
 شابلون طراحي ابرو
مد و فشن

مدل لباس عروس 93
اختصاصی بیا تو ببر

همسر علی دایی مدل لباس عروس 93
دانلود

دانلود آهنگ جدید یاس و آمین به نام آمین دانلود آهنگ جدید دلم از مهدی احمدوند + متن آهنگ جلوگيري از دزدی اينترنت Wi-Fi + دانلود بازی فکری Move the box برای اندروید + دانلود دانلود ورژن آخر نرم افزار اطلاعات دارویی
آخرین نظرات
پوست و زیبایی

کدام رژلب برای کدام لب ؟ روش پاک کردن تاتو
جالب و دیدنی

آشپز و آشپزی

اطلاعات
    Get our toolbar!
    Future Google PR for bia2bebar.ir - 4.28
    SEO Reports for bia2bebar.ir

گالری عکس

گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار

گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر

عکس های گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار و مارتین اسکورسیزی در جشنواره فیلم مراکش گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در ...

نمایش آرشیو مطالب این بخش
بهترین های دنیای اینترنت

بهترین ایدها برای برقراری رابطه عاشقانه

بهترین ایدها برای برقراری رابطه عاشقانه
ایجاد روابط مستحکم یک علم و هنر است. عناصر رابطه صمیمانه به طور انتزاعی در ذهن ما شکل گرفته است اما به سختی می توانیم آنها را به صورت کاربردی در روابط و دوستی های خود به کار ببریم. ما در این مقاله راهکارهایی را برای موفق شدن در برقراری رابطه عاشقانه با همسرتان ارائه می کنیم :

1 –  یک محیط آرام و امن ایجاد کنید، جایی که در آن بتوانید به یکدیگر اعتماد کنید و آزادانه و بدون ترس با یکدیگر مشارکت داشته باشید
هرگز آشفته نشوید، حتی اگر لازم است برای متوقف کردن خود دستتان را روی دهان خود بگذارید. یادبگیرید که منصفانه و با آرامش دعوا کنید. به یکدیگر القاب و برچسب های منفی نسبت ندهید. تهدید نکنید. زمانی که می دانید لازم است، عذرخواهی کنید. اگرخیلی عصبانی هستید و نمی توانید گوش دهید، حرف زدن را متوقف کنید. به اتاق دیگری بروید، فضایی را برای خودتان در نظر بگیرید و شروع به تنفس عمیق بکنید.
به یاد داشته باشید : همسر شما دشمن نیست.

2 – واقعیت ها را از احساسات جدا کنید
چه باورها و احساساتی در طول کشمکش شما را تحریک می کند؟ از خودتان بپرسید: آیا چیزی در گذشته من وجود دارد که در نوع نگاه من به موقعیت های فعلی زندگی ام اثر بگذارد؟ پرسش کلیدی که می توانید از خودتان بپرسید، این است: این مربوط به او می شود یا واقعا مربوط به من است؟ حقیقت واقعی چیست؟
بعد از آنکه توانستید واقعیت را از احساسات تمایز دهید، قادر خواهید بود همسرتان را با وضوح بیشتری ببینید و بهتر اختلافات و تعارض ها را حل کنید.

3 – با بخش های مختلف خودتان ارتباط برقرار کنید
هر کدام از ما یک صدای منفرد نیستیم بلکه بیشتر شبیه یک ارکستر با صداهای مختلف هستیم.
ذهن شما چه می گوید؟
قلب شما چه می گوید؟
بدن شما چه می گوید؟
فطرت شما چه می گوید؟
برای مثال ذهن من می گوید: ” در نهایت او را ترک خواهم کرد.” اما قلبم می گوید: ” من واقعا او را دوست دارم.” به خودتان اجازه دهید بخش ها یا صداهای مختلف شما همزمان باهم وجود داشته باشند و با یکدیگر صحبت کنند . با این روش یک پاسخ دریافت خواهید کرد که از خود واحد و همه جانبه تان برآمده است.

4 – شفقت را در خودتان ایجاد کنید و آن را پرورش دهید
تمرین کنید که به خود و همسرتان بدون قضاوت بنگربد. بخشی از شما ممکن است قضاوت کند اما شما نباید با این بخش همانندسازی کنید. قضاوت کردن درهای بسته ایجاد می کند. نقطه مقابل قضاوت، شفقت و مهربانی است. زمانی که شما مهربان هستید، گشوده و در ارتباط هستید . در این شرایط برقراری یک گفتگوی دونفره و حمایت کننده نیز بسسیار آسان تر خواهد بود. هر چقدر که بیشتر یاد بگیرید با شفقت به همسرتان نگاه کنید، قدرت بیشتری خواهید داشت به جای واکنش های آنی، پاسخ خود را انتخاب کنید.

5 – یک “ما” خلق کنید که بتواند هر دو “من” را در کنار یکدیگر جمع کند
پایه و اساس یک ارتباط رشددهنده ، حمایتگر و بالغانه توانایی جداشدن و مرتبط شدن است. در روابطی که در آن وابستگی ناسالم وجود دارد، هر فرد بخشی از “خود” طرف مقابل را قربانی می کند. اما در یک رابطه سالم زمانی که افراد جدا و متصل می شوند، “من” هر فرد در ایجاد یک “ما” تلاش می کند.
وجود تفاوت بین شما و همسرتان یک امر منفی نیست. نیاز نیست که شما با فردی باشید که در تمام علائق و دیدگاه هایتان با او مشترک باشید. ما ممکن است گاهی از این بترسیم که تفاوت ها باعث ناسازگاری ما می شوند. اما این تفاوت ها اگر درست مدیریت شوند می توانند باعث هیجان زندگی شوند.

6 – همسر ، شفای خود
انتظار نداشته باشید که همسرتان چاله چوله های احساسی شما را پر کند و شما هم تلاش نکنید که این کار را انجام دهید. هر یک از ما در نهایت می توانیم تنها خودمان را نجات دهیم. اما همسر شما می تواند در زمانی که شما روی خودتان کار می کنید از شما حمایت کند و شما هم همینطور. در حقیقت زندگی در یک رابطه عاشقانه به خودی خود شفابخش است.

7 – زمانی که از موضوعی مطمئن نیستید ، سوال کنید
خیلی وقت ها پیش آمده که درباره معنای رفتار همسرمان تفاسیر و داستان های متعددی می سازیم. برای مثال: “او به من توجه نمی کند، حتما مرا دوست ندارد” . بهتر است در مواقعی که ذهنتان شروع به منفی بافی می کند ، مکالمه ای را با همسرتان آغاز کنید و در کمال آرامش و بدون سوالات بازجویانه از او خواهش کنید معنای رفتارش را برایتان توضیح دهد. در این زمینه مراقب باشید که هرگز از کلمه پرسشی “چرا” استفاده نکنید. به جای آن بگویید: “چه شد که …؟”

8 – زمانی را به رابطه تان اختصاص دهید

فرقی نمی کند شما که هستید و چه شغلی دارید. همه ما نیاز به پروراندن ارتباطات خود داریم. مطمئن شوید که برای بهترشدن رابطه عاشقانه خود برنامه ریزی کرده اید. این برنامه ریزی شامل تعیین زمان و فعالیت های لذت بخش برای شما و همسرتان است. زمانی را در هر روز به این اختصاص دهید که تمام وسایل الکترونیکی و کامپیوتری (تلویزیون، رادیو، رایانه، موبایل و …) را خاموش کنید و در آن زمان با یکدیگر ارتباط داشته باشید.
مانند یک باغبان، هرچه بیشتر به رابطه تان توجه و رسیدگی کنید، رابطه تان بیشتر و بهتر رشد خواهد کرد.


نویسنده: وحید | بازدید: 1,422 | تاریخ: 10 سال پیش | دسته بندی: رازهای زندگی،مجله خانواده صفحه نخست
گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار همسر علی دایی مدل لباس عروس 93
مطالب مشابه

مجله خانواده

یوگا برای ازبین بردن استرس…

خصوصیت ضد استرس یوگا یک پاسخ بیوشیمیایی است. کاهش کاتکول آمین ها (هورمون هایی که در پاسخ به استرس و توسط غدد آدرنال یا فوق کلیوی تولید می شوند) و ...

نمایش آرشیو مطالب این بخش
- ارسال نظر در : بهترین ایدها برای برقراری رابطه عاشقانه

(نمايش داده نمي شود)

سیستم تجارت الکترونیک پایگان(ستاپ) با بیش از 5 سال سابقه در زمینه تجارت الکترونیک و با در اختیار داشتن بزرگترین پرتال فروشگاهی ایران بابیش از 1000 عنوان محصول متنوع و پر فروش، معتبرترین سیستم همکاری درفروش را در بین تمام سیستمهای مشابه ایرانی داشته و با  عنایت به همکاری با بزرگترین سایت ها و گروه های اینترنتی ایران  در این بخش،همواره سعی بر این دارد تا با ارائه  امکانات متنوع  و عملکرد شفاف درمحیطی سالم به ارائه خدمات خود بپردازد.

امّا برتری ستاپ نسبت به سیستمهای مشابه چیست؟

1.پرداخت 30 تا 60 درصد از فروش محصولات به عنوان پورسانت
2.تسویه حساب کاملا شفاف و منظم
3. وجود محصولات متنوع و  کاملا به روز (بیش از 1000 عنوان محصول و اضافه شدن روزانه 1 محصول به فروشگاه
4. امکان جذب زیر مجموعه و دریافت 15 درصد از فروش هرزیر مجموعه به عنوان پاداش

5.واریز 100 درصد سفارشات توزیع شده و 80 درصد سفارشات درحال ارسال در هر تسویه حساب (امکانی که فقط و فقط در پایگان وجود داشته و هیچ یک از سیستمهای مشابه هیچ مبلغی از سفارشات در حال ارسال را پرداخت نمی کنند)
6. امکانات بسیار متنوع برای تبلیغ محصولات مختلف از جمله تبلیغات به صورت لینک باکسهای انتخابی ، استفاده از بنرهای تبلیغاتی محصولات مختلف به شکل تصادفی ، امکان ساخت یک فروشگاه کوچک با کدهای تبلیغاتی و دهها امکان جدید و بی نظیر دیگر
7.ایجاد شاپلاگ به صورت رایگان و بدون هیچ محدودیتی برای تمامی وب مسترها.
هر شاپلاگ شامل تمامی محصولات فروشگاه ها بوده و درچند قالب مختلف ارائه می گردد. شاپلاگ ها همزمان با فروشگاه های اصلی بروز می شوند.
8.امکان رهگیری لحظه به لحظه سفارشات ثبت شده در پنل با استفاده از گزارشات گرافیکی و با استفاده از نمودارهای ستونی
9.گزارشات کامل و دقیق بر اساس میزان فروش و کالاهای فروخته شده وب مستر و تمام زیر مجموعه ها
10.پنج سال سابقه درخشان در زمینه تجارت الکترونیک