جملاتی که زنان عاشق آن هستند

امروز و ساعت دقیقه می باشد.
twitter.com/bia2bebar delicious.com/bia2bebar
امروز در بیا تو ببر داریم :
گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار

گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر

عکس های گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار و مارتین اسکورسیزی در جشنواره فیلم مراکش گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر

your-sms
اعتراف کنید …!
تبلیغات تبلیغات
انگشتر یا فاطمه (س)

انگشتر یا فاطمه (س)

انگشتر مردانه مزین به عبارت یا فاطمه (س) با طراحی فوق العاده چشمگیر و منحصر بفرد خود چشم هر بیننده را مجذوب خود میکند. نوع طراحی این انگشتری بی نظیر سیاه قلم بوده و جنس آن طلای روسی می باشد که هرگز تغییر رنگ نمی دهد؛ سنگ های به کار رفته در این انگشتر شامل سه سنگ توپاز با رنگ آبی خیره کننده، زمرد سبز و یاقوت سرخ جلوه دیگری به این انگشتری گرانبها داده است. با هدیه دادن این انگشتر منحصربفرد به کسی که دوستش دارید او را غافلگیر نمایید.

خرید پستی این محصول
 مانتو بهاره
 شابلون طراحي ابرو
مد و فشن

مدل لباس عروس 93
اختصاصی بیا تو ببر

همسر علی دایی مدل لباس عروس 93
دانلود

دانلود آهنگ جدید یاس و آمین به نام آمین دانلود آهنگ جدید دلم از مهدی احمدوند + متن آهنگ جلوگيري از دزدی اينترنت Wi-Fi + دانلود بازی فکری Move the box برای اندروید + دانلود دانلود ورژن آخر نرم افزار اطلاعات دارویی
آخرین نظرات
پوست و زیبایی

کدام رژلب برای کدام لب ؟ روش پاک کردن تاتو
جالب و دیدنی

آشپز و آشپزی

اطلاعات
    Get our toolbar!
    Future Google PR for bia2bebar.ir - 4.28
    SEO Reports for bia2bebar.ir

گالری عکس

گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار

گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر

عکس های گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار و مارتین اسکورسیزی در جشنواره فیلم مراکش گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش + تصاویر گلشیفته فراهانی در ...

نمایش آرشیو مطالب این بخش
بهترین های دنیای اینترنت

جملاتی که زنان عاشق آن هستند

جملاتی که زنان عاشق آن هستند

چیزی وجود دارد که هر مردی لازم است در مورد همسرشان مطلع باشد ؛ گفتن چه حرف هایی باعث خوشحالی او می گردد . وقتی سخن از تعریف و تمجید بمیان می آید زنان تبدیل به هیولای خون آشام گرسنه ای می گردند که همیشه بیشتر و بیشتر و بیشتر طلب می کنند ! و اگر شماخواسته شان را برآورده نمایید ، در عوض بسیار بیشتر از طرف همسرتان مورد محبت و توجه قرار خواهید گرفت و آنها خوب می دانند که چطور این کار شما را جبران کنند . چه ازدواج کرده باشید و چه در دوران نامزدی بسر می برید ، این قانون را بیاد داشته باشید : برای آماده نگاه داشتن یک زن جهت ابراز مهر و محبت به شما ، کافی است نکات مثبت بسیاری از او را به وی یادآوری نمایید .
در ادامه به ۱۰ مطلبی که همسر شما عاشق شنیدن آنها است اشاره می کنیم :

شماره ۱۰ ” روز خوبی داشتی ؟ ”
هنگامی که از همسر خود در مورد چگونگی گذراندن روزش پرسش می کنید ، برداشت او این خواهد بود که شما انسان با فکری هستید و مشتاقید بدانید وی ساعات کاری خود را چگونه سپری کرده است . اما یک هشدار : این سؤال به همسر شما مجوز آن را خواهد داد که چند ساعتی در مورد کوچکترین اتفاقاتی که برایش افتاده صحبت نماید . پس برای مدت زمانی طولانی آماده نشستن و شنیدن داستان های او شوید . چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می گردد : زن ها به آنچه که در فکر شما می گذرد ، توجه زیادی دارند . پرسش در مورد چگونگی روز او نشان می دهد که شما پذیرا ، مشتاق و علاقمند به گوش دادن حرف های همسرتان هستید . با این عمل به او فرصتی می دهید تا خودش را خالی نموده و شما را به عنوان همراز و محرم اسرار خود در نظر بگیرد . اگر چه ممکن است بیش از زمانی که انتظار دارید مجبور به شنیدن صحبت هایش شوید ، اما وقتی تمام شد ، او شروع به صحبت در مورد شما خواهد کرد .

شماره ۹ ” نمی تونم بگم چقدر دلربا و زیبا هستی ”
همانطور که مشخص است ، این به او می رساند که شما وی برای شما جذاب بوده و فرد دیگری به چشمتان نمی آید . از طرف دیگر باعث افزایش اعتماد بنفس در او خواهد شد . چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می گردد ؟ این جمله بخصوص در روابط زناشویی بلند مدت مؤثر واقع می شود چرا که شما به همسر خود اطمینان می دهید هنوز به او علاقه دارید . در عوض همسرتان نیز سعی خواهد کرد این زیبایی و دلربایی را با شما تقسیم نمایید . سؤالی هست ؟ اینجوری فکر نمی کنید ؟

شماره ۸ ” در مورد [ هر چیزی ] چه احساسی داری ؟ ”
پرسیدن این سؤال به همسرتان نشان می دهد که شما خالصانه برای احساسات او اهمیت قائل هستید . زن ها عاشق بیان احساسات خود در مورد هر موضوع قابل تصوری می باشند . با این حال بدانید که خود را در دام گفتگویی طولانی و عمیق در مورد آن موضوع گرفتار خواهید کرد . بنابراین اگر شب تصمیم دیدن مسابقه فوتبالی را دارید ، این سؤال را مطرح نکنید . چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می گردد : این سؤال بیانگر جنبه مهربانی و دلسوزی یک فرد است . وقتی همسرتان در می یابد که شما توجهتان را به وی مبذول داشته اید ، او نیز متقابلا تمام احساسات خود را با شدتی بسیار بیشتر ، اهدا خواهد نمود . یعنی اگر قبلا فقط فردی جذاب بشمار می آمدید ، اکنون همانند جواهری در چشم او جلوه خواهید کرد . متوجه منظورم می شوید ؟

شماره ۷ ” تو زیبا تر از دوستان دیگرت هستی ”
قرار دادن او از بین همتاهایش بر سکوی نخست زیبایی باعث بالا رفتن اعتماد بنفس وی شده و سبب می گردد تا همسر شما در تصوراتش بر دوستان هم جنس خود بتواند فرمانروایی کند . این تحسین و تعریف بسیار مهمی در دنیای زنانه محسوب شده و امتیاز شما را در نزد همسرتان ارتقای چشمگیری خواهد داد . چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می گردد : گذشته از اینکه باعث می گردد او از لحاظ زیبایی ظاهری خود را برتر از اطرافیانش تصور کند ، این جمله کوتاه به همسرتان تفهیم می کند که شما تا چه حد برای وی ارزش قائل هستید . بعلاوه زمانی که دوستانش پیش شما هستند ، کمتر احساس نگرانی خواهد کرد . او در مورد خودش احساس خوبی نموده و پاداش سلیقه بخرج دادن شما را خواهد داد . با اینحال یک احتمال جانبی بالقوه وجود دارد : یک همسر حسود این سخن را مدرکی برای متهم نمودن شما به اینکه قصد برانداز نمودن و چشم دوختن به دوستانش را دارید ، بشمار خواهد آورد .

شماره ۶ ” تو واقعا زرنگ و باهوشی ”
با تصدیق نمودن هوش و ذکاوت وی ، این معنی را می رسانید که علاوه بر محاسن ظاهری ، متوجه ذهن و فکر توانمندش نیز شده اید . همسر شما با شنیدن این جمله در مورد همه جوانب زندگی خود احساس رضایت و خوشنودی خواهد نمود . این سخن نشانه احترام از طرف شما برای همسرتان محسوب می گردد . چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می گردد : همسرتان این مسئله را که شما فقط به فکر روابط جنسی نیستید و قادرید ماورای چنین موضوعات فکر کنید را تحسین خواهد کرد . زنها عاشق مردان صمیمی و خوش قلب می باشند و هیچ چیزی بهتر از بیان و تشخیص هوش و ذکاوت آنها نمی تواند صفات آقا منشانه شما را آشکار نماید .

شماره ۵ ” در روابط زناشویی بسیار خوب هستی ”
بیان این جمله باعث می گردد همسرتان احساس کند که یک الهه است . شنیدن این عبارت به همسر شما تفهیم می کند که روابط جنسی و زناشویی او به چشم شما بی عیب و نقص بوده و باعث می گردد که احساس نماید واقعا می داند که چگونه باید مرد خود را راضی نگاه دارد . چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می گردد : تحسین و تمجید از عملکرد او نشانگر این است که شما به روابط جنسی فقط به عنوان ابزاری برای ارضا نمودن خود نگاه نکرده ، بلکه همه جنبه های آن را مورد ستایش قرار می دهید .

شماره ۴ ” می خواهم همه عمرم را با تو سپری کنم ”
این جمله ای سنگین است ؛ معنی آن فاصله زیادی با دادن پیشنهاد برای ازدواج ندارد . بنابراین پیش از گفتنش به نامزدتان مراقب عواقبش باشید . اما بخاطر داشته باشید که ریسک کردن اغلب پاداش و نتیجه مطلوب به دنبال خواهد داشت . هنگامیکه این جمله را بیان می دارید ، او از لحاظ روانی بسیار سرکیف می گردد .
جملات دیگری که تقریبا همین نتیجه را داشته ولی تعهدآوری آنها کمتر می باشد ، عبارتند از : ” فقط تو میتونی تا این حد منو خوشحال کنی ” و ” من دوست ندارم با هیچ کس دیگری جز تو باشم . ” چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می گردد : همه زنها عاشق شنیدن جملاتی حاکی بر سرسپردگی دیرپا و با دوام از همسرشان هستند . مطمئن باشید که بعد از گفتن این جمله سلامی همیشگی را از او خواهید شنید .

شماره ۳ ” تو بهترین دوست منی ”
به او می گویید که چگونه ماورا و فراسوی مسائل جنسی می اندیشید و به این معنی است که برای رابطه اتان ارزش قائل هستید و مایلید کارهایی را بهمراه او انجام دهید که مردان دیگر ممکن است رغبتی به آن نداشته باشند . همسرتان بعد از شنیدن این جمله پیوستگی مقاومت ناپذیری با شما پیدا خواهد نمود . چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می گردد : این جملات شما را در نظر وی بجای یک فرد عادی که مجبور به گذراندن وقتش با او است ، به انسانی معنی دار و جذاب تبدیل می کند . این شما را به ابتدای لیست خواستگاران پرتاب می کند چرا که شما به مهمترین نکته اشاره کرده اید : دوستی و رفاقت .

شماره ۲ ” تو یک مادر ایده آل خواهی شد ”
اغلب زنها به دنبال این هستند که روزی بچه دار شوند . همچنین اکثرا با خود کلنجار می روند که آیا در این راه موفق خواهد بود یا خیر . با گفتن این جمله به او اطمینان می دهید که حتما به هدفش خواهد رسید . به علاوه با ارضای نیازهای درونی او باعث آرامش و تسکین وی می شوید . بیان این کلمات از زبان شما به عنوان یک همسر ، او را تبدیل به خوشحال ترین انسان روی زمین خواهد نمود . چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می گردد : اینگونه بطور غیر مستقیم به همسر خود می فهمانید که مایلید از او بچه دار شوید . واضح است که این نوایی بسیار خوشایند در گوش او می باشد . از این نقطه ، همسرتان بیشتر پذیرای پیشرفت و ترقی شما خواهد شد .

شماره ۱ ” تو زندگی منو کامل می کنی ”
این به او می گوید که تنها فرد مورد علاقه شما است . همه زن ها دوست دارند این جمله را از شوهرشان بشنوند . بیان این عبارت به مفهوم آن است که شما همسر خود را بصورت کامل پذیرفته اید و اینکه او به صورت موجودی اجتناب ناپذیر و همیشگی برای شما در آمده است . در همسرتان احساس لذت بخش غیر قابل تصوری بوجو آمده و تا چندین روز لبخند از لبانش جدا نخواهد شد . چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می گردد : این جمله اساسا می گوید که شما در زندگی به او نیاز داشته و نمی توانید بدون او به زندگی ادامه دهید . زنها از شنیدن چنین جملاتی بسیار مشعوف می گردند . اشاره باشکوه ” دوستت دارم ” این جمله ” دو کلمه ای ” معروف و کوتاه که همگی ما برایش اهمیت بسیار زیادی قائل هستیم ، می تواند تاثیر شگرفی به همراه داشته باشد . اگر ازدواج کرده اید خوب است هر روزه چندین بار برای همسرتان تکرارش نمایید . چرا باعث زیبا شدن وجهه شما می گردد : گفتن این عبارت بهمسرتان باعث روشن نگاه داشتن شعله های آتشی می گردد که همیشه نیاز به برافروزی دارند . اگر در بین شما کسانی تا حال این جمله را به همسرشان نگفته اند ، هر گاه احساس آمادگی نمودید ، تردید به خود راه نداده و آن را بیان کنید . هیچگاه از گفته خود پشیمان نخواهید شد وقتی که عکس العمل او را می بینید ( یا احساس می کنید ) . گفتگوی عشق اکنون که آموختید که چگونه می توانید همسر خود را خوشنود کرده و صورتش را سرخ نمایید ، اینکار را انجام دهید ! فقط به این نکته فکر کنید که او در جواب کار شما در آینده چطور جبران خواهد نمود .


نویسنده: وحید | بازدید: 1,883 | تاریخ: 10 سال پیش | دسته بندی: رازهای زندگی،مجله خانواده صفحه نخست
گلشیفته فراهانی در کنار ماریان کوتیار همسر علی دایی مدل لباس عروس 93
مطالب مشابه

مجله خانواده

یوگا برای ازبین بردن استرس…

خصوصیت ضد استرس یوگا یک پاسخ بیوشیمیایی است. کاهش کاتکول آمین ها (هورمون هایی که در پاسخ به استرس و توسط غدد آدرنال یا فوق کلیوی تولید می شوند) و ...

نمایش آرشیو مطالب این بخش

[…] جملاتی که زنان عاشق آن هستند […]

- ارسال نظر در : جملاتی که زنان عاشق آن هستند

(نمايش داده نمي شود)

سیستم تجارت الکترونیک پایگان(ستاپ) با بیش از 5 سال سابقه در زمینه تجارت الکترونیک و با در اختیار داشتن بزرگترین پرتال فروشگاهی ایران بابیش از 1000 عنوان محصول متنوع و پر فروش، معتبرترین سیستم همکاری درفروش را در بین تمام سیستمهای مشابه ایرانی داشته و با  عنایت به همکاری با بزرگترین سایت ها و گروه های اینترنتی ایران  در این بخش،همواره سعی بر این دارد تا با ارائه  امکانات متنوع  و عملکرد شفاف درمحیطی سالم به ارائه خدمات خود بپردازد.

امّا برتری ستاپ نسبت به سیستمهای مشابه چیست؟

1.پرداخت 30 تا 60 درصد از فروش محصولات به عنوان پورسانت
2.تسویه حساب کاملا شفاف و منظم
3. وجود محصولات متنوع و  کاملا به روز (بیش از 1000 عنوان محصول و اضافه شدن روزانه 1 محصول به فروشگاه
4. امکان جذب زیر مجموعه و دریافت 15 درصد از فروش هرزیر مجموعه به عنوان پاداش

5.واریز 100 درصد سفارشات توزیع شده و 80 درصد سفارشات درحال ارسال در هر تسویه حساب (امکانی که فقط و فقط در پایگان وجود داشته و هیچ یک از سیستمهای مشابه هیچ مبلغی از سفارشات در حال ارسال را پرداخت نمی کنند)
6. امکانات بسیار متنوع برای تبلیغ محصولات مختلف از جمله تبلیغات به صورت لینک باکسهای انتخابی ، استفاده از بنرهای تبلیغاتی محصولات مختلف به شکل تصادفی ، امکان ساخت یک فروشگاه کوچک با کدهای تبلیغاتی و دهها امکان جدید و بی نظیر دیگر
7.ایجاد شاپلاگ به صورت رایگان و بدون هیچ محدودیتی برای تمامی وب مسترها.
هر شاپلاگ شامل تمامی محصولات فروشگاه ها بوده و درچند قالب مختلف ارائه می گردد. شاپلاگ ها همزمان با فروشگاه های اصلی بروز می شوند.
8.امکان رهگیری لحظه به لحظه سفارشات ثبت شده در پنل با استفاده از گزارشات گرافیکی و با استفاده از نمودارهای ستونی
9.گزارشات کامل و دقیق بر اساس میزان فروش و کالاهای فروخته شده وب مستر و تمام زیر مجموعه ها
10.پنج سال سابقه درخشان در زمینه تجارت الکترونیک