پست مهمان چیست؟

guest-post

پست مهمان (Guest Post) به نوشته ای می‌گویند که یک نفر در وبلاگ یا وب سایت دیگری که متعلق به او نیست می‌نویسد و تمامی خوانندگان آن وبلاگ یا سایت آن نوشته را مشاهده می‌کنند و معمولاً می‌توانند مشخصات نویسنده را ببینند و برای نوشته او نظر ارسال کنند.

سایت بیا تو ببر امکان ارسال پست مهمان را در سایت خود ایجاد کرده و با کمال میل از تمامی نویسندگان در این زمینه دعوت به همکاری می‌کند برای هر چه کامل‌تر کردن محتویات برای بازدید کنندگان مشتاق . شما به راحتی با استفاده از فرم زیر می توانید  مطالب خود را برای انتشار عمومی به رایگان ارسال کنید و پس از بازبینی مدیران مطلب شما به انتشار در می‌آید.

مزایای ارسال پست مهمان در بیا تو ببر

  1. اطلاعات خود را با علاقه‌مندان به آن موضوع به اشتراک می‌گذارید.
  2. عضویت به عنوان نویسنده کاملاً رایگان و ساده است و محدودیتی وجود ندارد.
  3. مطلب شما با نام شما به هزاران بازدید کننده و دنبال کننده فید بیا تو ببر نمایش داده می‌شود.
  4. شما می‌توانید درباره مطالبی که موضوع آن با موضوع وبلاگ یا سایت شما متفاوت است اما با دسته بندی‌های بیا تو ببر سازگار است مطلب بنویسید.
  5. در پایین تمامی مطالب شما لینک مستقیم و رایگان به سایت یا وبلاگ شما وجود دارد و این امر باعث افزایش رتبه سایت شما در موتورهای جستجوگر می‌شود.
  6. بازدید کنندگان در صورت مفید ارزیابی کردن مطلب شما به سایت یا وبلاگ شما می‌آیند به دنبال مطالب شما و این به معنای افزایش ترافیک سایت شما است.
  7. و …!

چگونگی عضویت در بیا تو ببر به عنوان نویسنده سایت

برای عضویت  به عنوان نویسنده سایت کافی است از طریق صفحه تماس با ما مشخصات و شرایط همکاری خود را برای ما بفرستید تا در صورت امکان به جمع نویسندگان سایت بیا تو ببر بپیوندید!